Księga dobrych wiadomości to miejsce, w którym na bieżąco dzielimy się tym, co dzieje się w Fundacji. Relacjonujemy naszą pracę na bieżąco opisując to nad czym pracujemy, a także plany na najbliższą przyszłości. W tym miejscu można również przeczytać o trwających akcjach czy zbiórkach.

I kwartał działalności intensywnej pracy za nami. Podsumowanie pierwszych trzech miesięcy działania Fundacji wygląda obiecująco. A to dopiero początek, rozkręcamy się.

0 ton
produktów żywnościowych

„Święta godne, a nie głodne”
8 ton produktów żywnościowych zebraliśmy wspólnie z naszymi klientami dla najuboższych rodzin w Polsce. Pierwsza wspólna zbiórka żywności organizowana przez Federację Polskich Banków Żywności i naszą Fundację.

0 tony
środków higienicznych

„Wspieram lokalne”
2 tony środków higienicznych, chemii osobistej oraz produktów spożywczych trafiło do mazowieckich szpitali. Pomoc medykom

z Mazowsza to akcja, w którą zaangażowali się klienci sklepów oraz 60 sklepów sieci Lewiatan i ponad 150 pracowników z terenu Lewiatan Mazowsze.

0 paczek
ze słodyczami

Dla podopiecznych onkologicznego Szpitala Powiatowego w Opocznie z okazji Mikołajek przygotowano 250 paczek ze słodyczami.

0 prezentów
indywidualnych

Przekazano 10 prezentów indywidualnych, 2 grupowe oraz paczki z książkami, słodyczami i środkami higienicznymi dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z Włocławka.