Dzień Dziecka na sportowo

X Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka odbył się w Płocku w Szkole Podstawowej nr 23. W turnieju wzięło udział 92 zawodników z Płocka oraz Włocławka. Wszyscy zawodnicy dostali pakiety startowe, które ufundowała Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb.

Turniej Karate zorganizował Płocki Klub Karate Kyokushin, którego zwodnicy w jubileuszowej, 10. Edycji zawodów zdobyli aż 58 pucharów!

Turniej ma zaznajomić dzieci z zasadami zawodów sportowych a także, o co ważniejsze pomóc im przełamać własne słabości. Zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem, ale przede wszystkim z samym sobą. W tym roku była to także dodatkowa okazja by na sportowo celebrować najważniejszy dzień w roku, czyli Dzień Dziecka.

Wszyscy zawodnicy dostali pakiety startowe, które ufundowała Fundacja Lewiatan składające się z workoplecaków książek i kolorowanek z serii „Lewiatanki, przyjaciele z sąsiedztwa”. Natomiast spółka PKN ORLEN przekazała gry planszowe dla finalistów w każdej kategorii.