Ładowanie...

Startuje zbiórka dla bezdomnych zwierząt organizowana przez akcję Karmimy Psiaki we współpracy z Fundacją Blisko Twoich potrzeb

Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb i Fundacja Sarigato, organizator akcji Karmimy Psiaki, łączą siły, by pomóc bezdomnym zwierzakom. Przez cały miesiąc będą prowadzić zbiórkę funduszy na rzecz 18 wybranych schronisk zlokalizowanych w całej Polsce. W akcji weźmie udział 335 sklepów PSH Lewiatan w całej Polsce.

Od poniedziałku, 25 października do środy, 24 listopada br.  będzie można przekazać darowiznę na bieżącą działalność osiemnastu schronisk i placówek opiekujących się zwierzętami. Środki będą wydatkowane zależnie od potrzeb zgłaszanych przez schroniska, m.in. na zakup karmy, niezbędnego wyposażenia czy finansowanie leczenia zwierzaków

Zima to najtrudniejszy czas dla czworonogów przebywających w schroniskach. Potrzeby placówek są ogromne i bardzo zróżnicowane. Brakuje dosłownie wszystkiego m.in. karmy, szczególnie tej specjalistycznej czy ciepłych legowisk a także funduszy na opiekę weterynaryjną – mówi Iwona Duda z Fundacji Sarigato – Dlatego od dziesięciu lat, dzięki zaufaniu naszych Darczyńców, ratujemy zwierzaki poszukując dla nich domu oraz wspierając finansowo schroniska – mówi Iwona Duda z Fundacji Sarigato.

W odpowiedzi na ten problem powstał pomysł zorganizowania zbiórki pieniędzy na rzecz bezdomnych zwierzaków. Zebrane środki pozwolą zaopatrzyć psiaki i kociaki w zapas jedzenia i niezbędne wyposażenie. 

Pomagaj online lub offline

Dzięki inicjatywie Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb i Fundacji Sarigato łącznie osiemnaście organizacji ma szansę otrzymać pomoc. Akcję można wesprzeć na kilka sposobów.

Od lat pomagamy w zbiórkach żywności dla czworonogów. Te akcje zawsze cieszą się zainteresowaniem naszych klientów, którzy mają w sobie dużą dozę empatii.  Wspólnie z naszymi sklepami i spółkami w regionach wybraliśmy placówki opiekujące się zwierzętami z ich najbliższej okolicy – tłumaczy Katarzyna Długa, prezeska Fundacji PSH Lewiatan Blisko Twoich potrzeb.

Czworonogi można wspierać, wrzucając datek do puszek rozmieszczonych w wybranych sklepach sieci Lewiatan lub online, wpłacając darowiznę na https://zrzutka.pl/z/lewiatan-pomaga-bezdomniakom

Pełna lista 335 zaangażowanych w akcję placówek jest dostępna na stronie karmimypsiaki.pl/lewiatan. Każdy z nich zbiera środki na wybrane przez siebie okoliczne schronisko dla bezdomnych zwierząt. 

Początek akcji zbiega się z 10. rocznicą powstania akcji Karmimy Psiaki, w ramach której Fundacja Sarigato wspiera schroniska w całej Polsce.


 

Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji