Gramy z WOŚP!

Jak zaczynać nowy rok to z przytupem! Fundacja PSH Lewiatan.Blisko Twoich potrzeb postanowiła wesprzeć zbiórkę 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ramach współpracy zorganizowała pierwszy w historii Fundacji o sieci Lewiatan sztab WOŚP.

W tym roku orkiestra zbiera środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku
u dzieci.
 Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Fundacja koordynuje zbiórkę w 552 sklepach sieci Lewiatan, które w grudniu dołączyły do największej na świecie orkiestry.

30. Finał WOŚP już 30 stycznia 2022 roku, jednak do puszek w wybranych sklepach sieci Lewiatan można dorzucić swój wkład już od połowy grudnia.