Lewiatan podsumował zbiórkę w ramach 30. Finału WOŚP

202 029,78 zł to kwota, którą zebrano w 530 sklepach PSH Lewiatan podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chęć niesienia pomocy jest wpisana w nasze DNA i to jest piękne! Widać to szczególnie teraz, gdy wszystkie nasze myśli są skierowane ku narodowi Ukraińskiemu, a słowa solidarność i bezinteresowność nabierają mocy.

Pierwszy w historii Fundacji sztab WOŚP

Tegoroczna zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była dla nas wyjątkowa. Nasza Fundacja utworzyła po raz pierwszy swój sztab o numerze #6260, by jeszcze aktywniej wspierać charytatywną zbiórkę. Środki zebrane w tym roku zostaną przeznaczona na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

PSH Lewiatan od lat wspiera wiele inicjatyw charytatywnych. Sklepy sieci w całym kraju dotychczas współpracowały z lokalnym i regionalnymi sztabami WOŚP. W tym roku większość placówek zrzeszyła się w ramach sztabu #6260, zaowocowało to większą liczbą sklepów, w których prowadzono kwestę. Wzrosła też pula zebranych środków, w tym roku zebraliśmy 202 029,78 złotych.

Jesteśmy dumni, że wspólnie z naszymi Klientami, Przedsiębiorcami Lewiatana oraz wszystkimi zaangażowanymi Pracownikami wykazaliśmy się pełną mobilizacją.

Za tę naszą wspólną cegiełkę DZIĘKUJEMY!