Ładowanie...

Pomaganie – jak to robią w Lewiatanie

Prowadzenie sklepu pod szyldem Lewiatan, to nie tylko dbanie o jego zaopatrzenie, czy najlepszą ofertę dla klienta. To również działania na rzecz społeczności lokalnej. Jednym z najnowszych jest akcja badań mammograficznych, w którą włączył się przedsiębiorca sieci Lewiatan.

Dzięki jego współpracy z Populacyjnym Programem Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, na parkingu przed Lewiatanem w Gierałtowicach przy ul. Powstańców Śląskich 44, 11 lutego br. stanął mammobus. W tej mobilnej placówce medycznej panie mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Nie trzeba się na nie zapisywać – wystarczyło przyjść do Lewiatana tego dnia w godz. od 9 do 17.

Działamy na rzecz naszych lokalnych społeczności. Nie zawsze panie mają możliwość wyjazdu do specjalistycznej placówki, by zrobić sobie badanie piersi. Stąd pomysł, by to placówka – w postaci mammobusu – przyjechała do nich. Do miejsca, gdzie codzienne robią zakupy, czyli do Lewiatana. Mammobus pojawia się przed naszym sklepem cztery razy w roku, a my za każdym razem propagujemy badania odpowiednim plakatem – to słowa naszego franczyzobiorcy inicjatora akcji w Gierałtowicach. – Mam nadzieję, że nasza akcja pomoże popularyzować profilaktykę raka piersi i wydatnie wpłynie na zmniejszenie zachorowań – podkreśla. 

Gdzie jeszcze klientki Lewiatana znajdą Mammobus?

Następne wizyty Mammobusa w kolejnych lokalizacjach przy sklepach Spółki Lenmark z terenu Lewiatan Żory jeszcze zaplanowane są jeszcze w lutym oraz w kolejnych wiosennych miesiącach:

18.02.2022 Ornontowice  ul. Orzeska 17

08.04.2022 Gierałtowice ul. Powstańców Śląskich 44

18.05.2022 Ornontowice  ul. Orzeska 17

Mammobus to nie jedyne działanie sklepu 

W PSH Lewiatan inicjatywy adresowane do lokalnych społeczności są istotnym elementem tożsamości firmy. Przedsiębiorcy z terenu Lewiatan Żory od lat cyklicznie biorą też udział w zbiórkach żywności, Finałach WOŚP, a także przekazują paczki dla domów dziecka. 

 

Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji