Podsumowanie akcji „Bezpieczny powrót do szkoły”

Na przełomie września i października Fundacja Pro Spe we współpracy z „Fundacją PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zorganizowała w 41 sklepach z terenu Podkarpacia i Lubelszczyzny lokalną zbiórkę pieniędzy na zakup materiałów edukacyjnych dla dzieci z Ukrainy. W ciągu 3 tygodni trwania akcji zebrano kwotę 5007,39 zł

41 sklepów sieci Lewiatan, działających na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie udostępniło swoje placówki na zbiórkę pieniędzy na pomoc dzieciom z ośrodka integracji społecznej w Zamłyniu. W sklepach pojawiały się specjalne skarbonki, do których można było wrzucić datek. Łączna kwota zbiórki to 5007,39 złotych.

Środki zebrane w skarbonkach zostaną przeznaczone na zakupu artykułów szkolnych oraz posiłków dla ukraińskich dzieci znajdujących się pod opieką Fundacji Pro Spe w Centrum Integracji „Zamłynia” w Zamłyniu. Wszyscy podopieczni placówki pochodzą z domów dziecka i rodzin zastępczych z okolic Donbasu i innych terenów objętych wojną.

Dziękujemy naszym Klientom oraz Pracownikom sklepów za zaangażowanie!

Razem jesteśmy silniejsi!