Ładowanie...

Pomóż zbudować dziecięce sztuczne serce

Już zaledwie dwa tygodnie zostały do rozliczenia z fiskusem. Warto zadbać o to, by w zeznaniu podatkowym za 2023 rok wskazać beneficjenta darowizny tytułem 1,5% podatku. Przypominamy, że Fundacja Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb od ub.r.  jako organizacja pożytku publicznego może starać się o 1,5% podatku od darczyńców. Dlatego też w tym roku zachęcamy do wsparcia naszej akcji „Od serca do serca”.  Dołącz do nas i pomóż zbudować dziecięce sztuczne serce.

Połączyliśmy siły z wiedzą merytoryczną Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Koncentrując zbiórkę na dwóch długofalowych projektach. Pierwszym z nich jest zebranie środków na współfinansowanie budowy sztucznego serca dla dzieci. Drugim wsparcie oddziałów kardiologicznych i kardiochirurgicznych na terenie całej Polski. 

Wybór Fundacji Kardiochirurgii nie jest przypadkowy

Nasze relację mają już długą, blisko piętnastoletnią historię. PSH Lewiatan od lat regularnie wykorzystuje swoje możliwości, by udzielać nam wsparcia umieszczając logo Fundacji na wybranych produktach marki własnej. Wspierając Fundację również finansowo – mówi Katarzyna Długa, prezes zarządu Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb.

Proteza serca dla dzieci ReligaHeart® PED

Pediatryczny system wspomagania serca RELIGA HEART ®PED jest projektem Fundacji Kardiochirurgii stworzonym z myślą o dzieciach w wieku szkolnym. Podobnie jak w przypadku protez serca dla dorosłych, trwają prace nad stworzeniem całej rodziny urządzeń wspomagających serce dzieci. A na to potrzebne są środki finansowe. Zadaniem urządzenia jest podtrzymywanie życia w czasie oczekiwania na przeszczep, z jednoczesnym odciążeniem chorego narządu w stopniu pozwalającym na regenerację serca i uniknięcie transplantacji. 

Proteza pediatryczna oznacza szansę na przeżycie dla kilkudziesięciu dzieci rocznie w Polsce!

Cel Fundacji PSH Lewiatan jest ambitny, dlatego też zachęcamy wszystkich, aby dołączyli do akcji „Od serca dla serca” i przekazali 1,5% swojego podatku wpisując w zeznaniu nr KRS: 0000860356.

Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji