Ładowanie...

Wielka moc małych gestów!

Przekaż 1,5% podatku i wesprzyj budowę ReligaHeart®PED oraz oddziały kardiologiczne w całej Polsce.

Fundacja Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb od 2023 roku jako organizacja pożytku publicznego może starać się o 1,5% podatku od darczyńców. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobór celu oraz realizacja projektów ważnych społecznie, dlatego też  w tym roku Fundacja sieci Lewiatan postanowiła połączyć siły z wiedzą merytoryczną Fundacji im. prof. Zbigniewa Religi i swoją kampanię koncentrujemy na dwóch projektach. Pierwszym z nich jest zebranie środków na współfinansowanie budowy sztucznego serca dla dzieci.

Przekaż półtora procent oddziałom kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej

Projekt ReligaHeart®PED realizowany jest od 2008 roku przez ekspertów z FRK i niesie ze sobą nadzieję dla małych pacjentów. Sieć Lewiatan od ponad wielu lat współpracuje z Fundacja z Zabrza i wspiera jej działania, dlatego wybór tegorocznego celu okazał się oczywisty. Chcąc jednocześnie zachować lokalny wymiar wsparcia, jakie Fundacja Lewiatan od niemal 4 lat istnienia udziela, część środków pozyskanych z darowizn z 1,5% pragniemy przeznaczyć na wsparcie oddziałów kardiologicznych i kardiochirurgicznych na terenie całej Polski. 

Cele są niezwykle ambitne, dlatego też zachęcamy wszystkich, aby dołączyli do akcji „Od serca dla serca” i przekazali 1,5% swojego podatku wpisując w zeznaniu nr KRS: 0000860356.

Dziękujemy!

Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji