Ładowanie...

Wspieramy warsztaty terapeutyczne

Cegiełki wsparcia PSH Lewiatan trafiły do podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Do tej pory z warsztatów skorzystało 260 dzieciaków!

Fundację PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb, wspiera organizację warsztatów terapeutycznych wykorzystujących do terapii dziecięcej klocki LEGO. Z dziewięciu zaplanowanych odbyły się do tej pory cztery: w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Przekazane środki zostały przeznaczone zarówno na poczet organizacji samych wydarzeń, jak i na zakup produktów do paczek dla dzieciaków, w których znalazły się m.in. produkty marki własnej sieci Lewiatan

– To cudowne doświadczenie móc obserwować jak pozornie drobna rzecz wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców – podkreśla Katarzyna Długa, prezeska zarządu Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb.

Fundacja Dziecięca Fanatazja wspiera dzieci zmagające się z niepełnosprawnościami, chorobami nieuleczalnymi oraz zagrażającymi ich życiu. Podczas warsztatów, które wspomogła PSH Lewiatan, tysiące klocków LEGO zmienia się w budowle, szybkie pojazdy czy rozmaite bajkowe postacie obserwować i konstrukcje. Każdy projekt udowadnia, jak bogata jest wyobraźnia uczestników warsztatów, ale też ich rodziców, instruktorów i wolontariuszy. 

– Codzienna rehabilitacja, wizyty lekarskie czy regularne terapie generują ogromne koszty, co znacząco obciąża domowy budżet. Właśnie dlatego obdarowywani tak bardzo cieszą się z dodatkowego wsparcia w postaci produktów spożywczych i chemicznych ufundowanych przez Fundację PSH Lewiatan – mówi Joanna Polakowska z Fundacji Dziecięca Fantazja

Do tej pory udało się objąć wsparciem 260 dzieciaków. Do końca roku, dzięki warsztatom terapeutycznym oraz pozostałym inicjatywom przygotowanym przez Fundację Dziecięca Fantazja, a wspieranym przez Fundację PSH Lewiatan, liczba ta wzrośnie do 1000 osób! 

Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji