Antoś z Sejn jedzie na operację!

Dzięki inicjatywie Spółki Regionalnej Lewiatan Bjanex i zaangażowaniu właścicieli, pracowników i klientów sklepów Lewiatan, zebraliśmy kwotę 11 053,24 złotych, zasilając zbiórkę funduszy na leczenie małego Antosia z Sejn. To kolejny przykład dobrej współpracy Spółki Regionalnej z Fundacją siepomaga.pl, która koordynowała cały proces

Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb i Lewiatan Bjanex pomogły w zbiórce środków na leczenie rocznego Antosia, który pilnie potrzebował operacji serca. Przeprowadzenia operacji podjął się zespół kardiochirurgów ze szpitala w Bostonie, który specjalizuje się w operacjach wad serca niemowląt. Problemem był jednak koszt operacji, który oszacowano na milion złotych. Na szczęście kolejny raz okazało się, że w trudnych sytuacjach można liczyć na hojność Polaków.