Zbiórka dla Mai Kwiatkowskiej zakończona sukcesem

Zebraliśmy 30 tysięcy złotych na terapię genową dla Mai Kwiatkowskiej. W kwestę na rzecz Mai zaangażowało się 150 sklepów i pracowników PSH Lewiatan z Kujaw oraz naszych klientów. Sukces zbiórki to przykład dobrej współpracy regionu z Fundacją siepomaga.pl

Heroiczna walka rodziców dziewczynki o zebranie środków na zakup najdroższego leku świata zakończyła się powodzeniem. Dzięki przedsiębiorcom i pracownikom blisko 150 sklepów z regionu Lewiatan Kujawy udało nam się zebrać kwotę 30 tys. złotych, która 2 kwietnia tuż przed drugimi urodzinami dziewczynki została przekazana jej rodzicom.

Rodzice Mai dziękując za wsparcie, mówili: „Cieszymy się z powodu zakończenia zbiórki, dziękujemy Wam za 30 tyś zebranych na jej leczenie. Stał się wielki cud w dobie covida, dotarliśmy wspólnie do finału akcji i dzięki takim ludziom jak Wy można odmieniać nie tylko życie Mai, ale i wielu potrzebującym. Wielką radością jest dla nas fakt, że tak wielu Polaków jest otwartych na pomoc cierpiącym i bezsilnym ludziom.”

Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb pełniła rolę patrona akcji i wspierała zbiórkę komunikacyjnie.