Fundacja PSH Lewiatan łączy siły z WOŚP!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już 28 stycznia 2024 roku. Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb w ramach sztabu nr #6260 wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku w ramach sztabu Fundacji zebrano 153 tysiące złotych.

– Cieszę się, że możemy kontynuować współpracę z Fundacją WOŚP. Choć Finał jest w ostatnią niedzielę stycznia, to puszki są dostępne w placówkach sieci od połowy grudnia i czekają na szczodre serca wszystkich miłośników misji jako realizuje od 32 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy– mówi Katarzyna Długa, prezeska Fundacji PSH Lewiatan Blisko Twoich potrzeb.

W tym roku Orkiestra zbiera środki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla dzieci i dorosłych po pandemii wirusa COVID-19. Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb w tym roku koordynuje zbiórkę w 549 placówkach sieci Lewiatan dołączyły do największej charytatywnej zbiorki na świecie. Akcja ruszyła już W połowie  grudnia i potrwa do końca dnia finałowego grania – 28 stycznia.

32. Finał WOŚP odbędzie się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. To już trzeci rok pracy Sztabu #6260 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.