„Dzień Dziecka w towarzystwie Lewiatanków”

Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji „Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki – Przyjaciele z sąsiedztwa’’, puzzle oraz kolorowanki.

Instytucje pomocy dzieciom zostały wybrane na podstawie rozmów spółek regionalnych Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan z dyrektorami placówek. Zabawki przekazano m.in. do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, hospicjum, domu pomocy społecznej a także do ośrodków medycznych, w tym szpitali specjalistycznych i pediatrycznych oraz poradni onkologicznych. „Lewiatanki – Przyjaciele z sąsiedztwa”, to nie tylko książka – dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Lewiatanki zyskujemy dostęp do animacji multimedialnych. Dzieci mogą zobaczyć ulubionych bohaterów w różnych wariantach kolorystycznych, a także tworzyć niezwykłe obrazki w kolorowankach 3D. Aplikacja ma zastosowanie także przy puzzlach.

– Mam nadzieję, że te drobne prezenty umilą dzieciom czas i sprawią, że na ich twarzach pojawi się uśmiech. W aplikacji można nie tylko ożywić bohaterów z Lewiatankowa, ale też posłuchać, co ciekawego mają nam do powiedzenia przyjaciele z sąsiedztwa. – mówi Katarzyna Długa, prezes zarządu Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb.