Gramy z WOŚP

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już 29 stycznia 2023 roku. Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ramach sztabu nr #6260.

W tym roku orkiestra zbiera środki na walkę z niezwykle groźną dla życia bakterią sepsy. Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb w tym roku koordynuje zbiórkę w 609 placówkach sieci Lewiatan, które od połowy grudnia dołączają do największej na świecie orkiestry. Sklepy w całym kraju podejmują wyzwanie Jurka Owsiaka, działając w myśl idei, że pomagają tam, gdzie prowadzą swój biznes angażują się w inicjatywy, które dotyczą mieszkańców ich okolicy. Przez 6 tygodni skarbonki WOŚP są dostępne dla wszystkich osób, którzy chcą dołączyć do zbiórki podczas codziennych zakupów.

– Cieszę się, że każdego roku rośnie liczba sklepów, które aktywnie wspierają ideę Orkiestry. Choć Finał jest w ostatnią niedzielę stycznia, to puszki są dostępne w placówkach sieci od grudnia i czekają na szczodre serca wszystkich miłośników akcji pod auspicjami Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Katarzyna Długa, prezeska Fundacji PSH Lewiatan Blisko Twoich potrzeb.

W tym roku finał odbędzie się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla małych i dużych”.