Ładowanie...

Lewiatanki na Mikołajki

Mikołajki to wyjątkowy czas w grudniu, zwiastujący zbliżające się nadchodzące się święta! Szczególnie czekają na nie najmłodsi. I to właśnie z myślą o nich sieć Lewiatan wspólnie z Fundacją PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb, przygotowała akcję „Lewiatanki na Mikołajki”.

To ogólnopolski projekt, którego nadrzędnym celem jest wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci, które pomimo swojego wieku codziennie zmagają się z przeciwnościami losu. W gronie przedsiębiorców Sieci i Spółek Regionalnych wytypowano blisko 50 organizacji, stowarzyszeń placówek opiekuńczych, hospicjów i szpitali, do których trafią mikołajkowe paczki.

Podopieczni wybranych placówek otrzymają łącznie: 7.200 książek, 9.660 kolorowanek oraz 50.600 opakowań puzzli z bohaterami z Lewiatankowa! Mamy nadzieję, że grupa sześciu bohaterów przygód o Lewiatankach przyniesie dużo zabawy, uśmiechu a także zwróci uwagę dzieciaków na różne ważne kwestie edukacyjne. Cieszymy się, że Lew Olek, papuga Pola, niedźwiedź Maniek, żółwica Nelka, lis Rudi oraz żyrafa Beti poprzez kartki książek, kolorowanek i na puzzlach już od 6 grudnia znów będą bawić kolejne setki najmłodszych, którzy tego potrzebują!

Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji