Wizyta Wielkanocnego Zajączka

Fundacja PSH Lewiatan. Blisko twoich potrzeb zawsze pamięta o podopiecznych włocławskich Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych: „Maluch” i „Calineczka”. Tym razem dla trzydzieściorga maluchów przygotowali specjalną niespodziankę. Do dzieci trafiły pluszowi przyjaciele, mieszkańcy Lewiatankowa, bohaterowie najnowszej kampanii sieci Lewiatan. Każdy z wychowanków otrzymał też czarodziejską książkę, która w połączeniu z aplikacją ożywia postacie w niej opisane.

Dzieci kochają słodycze, dlatego także nie mogło ich zabraknąć w zajączkowym koszyku. Dzieci otrzymały żelki, chrupki i inne produkty z limitowanej lewiatankowej serii.

– Po reakcji Opiekunek i Dyrekcji Placówek mogę z pełną satysfakcją powiedzieć, że upominki od fundacyjnych i lewiatańskich zajączków przyniosą wiele frajdy dzieciakom. Tym razem zajączek naprawdę zaskoczył dzieci.  – skomentowała wizytę w placówkach Katarzyna Długa, prezes Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb

Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze „Maluch” i „Calineczka” są szczególnie bliskie Fundacji. Dzieci mogą od lat liczyć na wsparcie pracowników oraz Zarządu Lewiatan Holding, a teraz także naszej Fundacji.