Ładowanie...

Powołanie Fundacji

Działalność społeczna Lewiatana nabrała nowego kształtu.
Po blisko 25 latach działalności biznesowej w trakcie, której nasi członkowie i pracownicy czynnie uczestniczyli w akcjach społecznych prowadzonych na terenie całej Polski przyszedł czas na powołanie organizacji pożytku publicznego. Tak powstała Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb. To bardzo ważny krok dla nas wszystkich, otwierający nowy etap w historii naszej sieci. Prezesem fundacji została Katarzyna Długa, od ponad dekady związana z siecią Lewiatan.

Śmiało możemy powiedzieć, że w nasze DNA poza działalnością biznesową wpisana jest pomoc i wrażliwość na problemy i potrzeby lokalnej społeczności. W myśl zasady, że razem możemy więcej, jako Lewiatan regularnie wykorzystujemy nasze możliwości, by udzielać wsparcia lokalnej społeczności, z którą na co dzień jesteśmy silnie związani. Jesteśmy dumni z tego, że nasi Franczyzobiorcy to nie tylko prawdziwi przedsiębiorcy, ale też bliscy i zaufani sąsiedzi klientów Lewiatana, zaangażowani w istotne dla nich sprawy. 

To właśnie oni podejmują każdego roku wiele inicjatyw o charakterze pomocowym i społecznym, i to ich otwartość oraz chęć niesienia pomocy innym zainspirowała nas do powołania Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb. Mamy nadzieję, że będzie ona dla naszych Przedsiębiorców oraz Spółek regionalnych wsparciem i katalizatorem dla kolejnych inicjatyw pomocowych, edukacyjnych i budujących bliskie relacje w ramach lokalnych społeczności tworzących się wokół naszych sklepów.  

Celem Fundacji jest organizowanie i niesienie pomocy w ramach działalności pożytku publicznego. Fundacja jest katalizatorem inicjatyw społecznych i edukacyjnych. Pełni rolę drogowskazu, który wyznacza przedsiębiorcom skupionym w sieci Lewiatan sprawdzone rozwiązania. W statucie Fundacji zapisano szereg działań pomocowych dla osób, które w danej społeczności wsparcia potrzebują. Począwszy od pomocy rzeczowej, materialnej poprzez zakup sprzętu medycznego czy wsparcie procesów edukacyjnych

W ramach swojej działalności Fundacja PSH Lewiatan będzie także skupiać się na pozyskiwaniu funduszy od darczyńców na poziomie centralnym i regionalnym oraz organizowaniu ogólnopolskich akcji.

Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji