Ładowanie...

Wspieram lokalne

20 listopada Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb oraz Lewiatan Mazowsze rozpoczynają zbiórkę na rzecz mazowieckich placówek medycznych. W wybranych sklepach sieci przez dwa tygodnie do soboty 5 grudnia można będzie można dołączyć do akcji pomocy medykom. 

Ten projekt to definicja zasady 3W jaką kieruje się Lewiatan, czyli: współtworzenie, współdecydowanie i współodpowiedzialność. „Wspieram lokalne” to oddolna inicjatywa Pana Tomasza Phana, franczyzobiorcy Lewiatana. Pomysł przedsiębiorcy zyskał wsparcie organizacyjne Fundacji. Do szpitali w Warszawie i okolicach tafią potrzebne środki higieniczne, chemia osobista oraz napoje. W akcję zaangażowało się ponad 60 sklepów sieci Lewiatan i ponad 150 pracowników z terenu Lewiatan Mazowsze. 

– Dostrzegamy ogromne potrzeby pracowników lokalnych szpitali, którzy na co dzień walczą z pandemią koronawirusa i nie pozostajemy na nie obojętni. Rozpoczynamy zbiórkę środków higienicznych oraz napoi. Ten asortyment nie jest przypadkowy, rozmawialiśmy z pracownikami szpitali pytając ich o to, czego najbardziej im brakuje. Zawsze wskazywali na środki ochrony osobistej, papierowe chusteczki, ręczniki i wodę do picia w każdej ilości. – mówi Waldemar Mirocha, członek zarządu i koordynator akcji w spółce Lewiatan Mazowsze. 

Zbiórka będzie prowadzona przez dwa tygodnie od 20 listopada do 6 grudnia 2020 r. „Wspieram lokalne” na Mazowszu to pilotaż programu, który będzie realizowany przez franczyzobiorców w całej Polsce. Fundacja PSH Lewiatan. Bliżej Twoich potrzeb stworzyła ramy programu, opracowała wymaganą przepisami prawa dokumentację oraz materiały promocyjne. Wybór celów pomocowych i ich realizacja leży w gestii franczyzobiorców i Spółek Regionalnych. 

Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji