Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb działa od 2020 roku wspierając i realizując działania filantropijne Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, które są elementem jej strategii zaangażowania społecznego.

W DNA marki Lewiatana poza działalnością biznesową wpisana jest pomoc i wrażliwość na potrzeby lokalnej społeczności. W myśl zasady, że razem możemy więcej, wykorzystujemy nasze możliwości, by udzielać wsparcia potrzebującym. Franczyzobiorcy Lewiatana to nie tylko przedsiębiorcy, ale też bliscy i zaufani sąsiedzi naszych klientów, zaangażowani w istotne dla nich sprawy. To ich otwartość oraz chęć niesienia pomocy innym zainspirowała nas do powołania Fundacji, której motto brzmi: Blisko Twoich potrzeb.